Başkan Akman’dan yeni yıl mesajı

Başkan Akman’dan yeni yıl mesajı

ABONE OL
31 Aralık 2023 15:03
Başkan Akman’dan yeni yıl mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni bir yıla Gazze’de yaşanan insanlık dramı altında girildiğini söyleyen Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, “Yeni yılın, başta mazlum Filistin halkı ve ülkemiz olmak üzere tüm dünya için barış, kardeşlik ve huzur ortamının sağlandığı, sıkıntıların sona erdiği bir yıl olması temenni ediyorum” dedi.

 

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Akman; her yeni yılın güzel başlangıçlar ve beraberinde yeni umutlar getirdiğini söyledi. ‘Umudumuzu, kararlılığımızı ve güvenimizi hiçbir zaman yitirmeden, Devlet-Millet birliğiyle ülkemizin gelişmesi ve mutlu yarınlara ulaşması için daha çok çalışmalıyız’ diyen Başkan Akman, “Unutmamalıyız ki hedefleri ve hayalleri yüksek olan milletler, başarıya ulaşan milletlerdir” dedi.

 

7 Ekim 2023 tarihinde İsrail’in mazlum Filistin halkına yönelik gerçekleştirdiği insanlık dışı katliam ve bir milleti topyekun yok etme çabasının 2024 yılında son bulması, tüm dünyada barış, sevgi ve hoşgörünün hakim olması en büyük dileği olduğunu ifade eden Başkan Akman, “Dünyada savaş, gerilim ve kutuplaşmanın doruğa çıktığı 2023 yılını geride bırakırken, 2024 yılının savaşların bittiği, Filistin topraklarında barışın hakim olduğu bir yıl olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Acısıyla, tatlısıyla geride bıraktıkları 2023 yılının muhasebesini yaparak, edindikleri tecrübe ve kazanımları 2024 yılında daha güzel sonuçlar elde etmek için kullanacakları bir yıl olmasını dileyen Başkan Akman, “Bu duygu ve düşüncelerle 2024 yılının; sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve dayanışma duygularının birliktelikle yoğrulduğu bir yıl olmasını temenni ederim. Tuşbamıza, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.