Başkan Aydın’dan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

Başkan Aydın’dan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

ABONE OL
18 Mayıs 2023 22:54
Başkan Aydın’dan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. ihsan Emre Aydın “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısla mesajı yayımladı.

Başkan Emre mesajında ;Saygıdeğer Hemşehrilerim; Bugün, milletimizin kurtuluş mücadelesinin en önemli adımlarından biri olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı hep birlikte kutluyoruz. Aradan geçen yıllara rağmen bu bayramın anlamı, büyüklüğü ve önemi hiçbir zaman azalmadı ve asla da azalmayacaktır.


Bu bayram, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı ve milletimizin kendi kaderini tayin etme iradesini ortaya koyduğu bir gün olarak tarihimize geçmiştir. Bu anlamlı günde, milletimiz gençlik ve spor alanlarında daha başarılı sonuçlar elde etmek için yine bir araya gelecek, Türk bayrağı altında birlik ve beraberlik içinde kutlama törenleri gerçekleştirecektir.


Bugün, büyük zaferlerin ve kahramanlıkların anısını yaşatırken, aynı zamanda gençlerimizi ve sporcularımızı cesaretlendirmeli ve onların geleceğe daha umutlu ve güçlü bir şekilde bakmalarını sağlamalıyız. Gençlerimiz, Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğini şekillendirecek önemli bir güçtür ve bizler, onlara en iyi şekilde destek vermeli ve onları eğiterek, yetiştirerek geleceğe hazırlamalıyız.


Bu vesileyle, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta gençlerimiz olmak üzere tüm yurttaşlarımızın mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesini diliyorum. Ülkemiz için var gücümüzle çalışarak, birlik ve beraberlik içinde daha güçlü ve daha müreffeh bir Türkiye için hep birlikte mücadele edeceğiz.
Sevgi ve saygılarımla…

İhsan Emre Aydın

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.