Başkan Uğurlu’dan teşekkür mesajı

Başkan Uğurlu’dan teşekkür mesajı

ABONE OL
18 Ekim 2022 10:48
Başkan Uğurlu’dan teşekkür mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL


13.10.2022 tarihinde Van Ticaret ve Sanayi Odası (VanTSO)’da Erek Toplantı Salonunda büyük bir sevinç ve katılımla 2. Olağan Kurulumuzu birliğimize yakışır bir şekilde gerçekleştirdik.

Tüketiciler Birliği Van Şube Başkanlığı görevinin kolay bir görev olmadığını, işten ve aileden fedakârlık gerektirdiğini biliyorum. Bu görevin ne tür sorumluluklar içerdiğinin de bilincindeyim. Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımla birlikte, Derneğimizin tüzüğü, değerleri ve amaçları doğrultusunda görevimizi yerine getirmeye çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.. Başarılı olabilmemiz, bizim gayretimiz kadar sizin desteğinize ve katkılarınıza da bağlıdır. Bunu bizden esirgemeyeceğinizi düşünüyorum.


Şahsıma bu görev verildiğinde işin ne kadar zor ve bir o kadar da güzel olduğu düşüncesiyle; Van’da tüketici haklarını öğretmek ve bilinçli bir toplum oluşturmak adına Van’ımıza elzem olan bir STK’nın kurulmasında sizlerin destekleri ile öncülük ederek, bir ilke imza attım.


Derneğimiz hem kurum olarak, hem de üyelerinin çalışmaları sayesinde, “Daha yaşanılabilir Türkiye için, daha güzel bir Van için” çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız toplumsal hizmetlerle gurur duyuyorum, hep beraber gurur duymalıyız.


Bu anlamlı kurulumuzun verimli geçmesinde bizlere toplantı salonu tahsil eden VanTSO Başkanı Necdet Takva’ya VanTSO Başkan Adayı Zahir Kandaşoğlu’na ve misafirlerimizn ikramları için yanımızda olan Funda Pastaneleri İşletme sahibi İş İnsanı Ahmet Çetiz’e teşekkür ediyorum.


Bu minvalde 2. Olağan Kurulumuza katılan tüm üyelerimize, TBMM’de olduklarında kurulumuza telgıraf gönderen AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas’a yoğun toplantılarından dolayı yine telgraf göndererek,kurulumuzu onurlandıran AK Parti 23. Dönem Van Milletvekili ve İl Başkanı sayın Kayhan Türkmenoğlu’na İl Başkan yardımcıları Abdullah Çalım, Sinan Başak, Hakan Güven Sönmez, Mehmet Tuğrul, Muğdat Günini, Halil Altun, İl Kadın Koları Başkan Vekili Tülay Işık, İl Gençlik Kolları ekibine ASKON Van Şube Başkanı Şeref Gültepe’ye, Cumhuriyet Halk Partisi İpekyolu İlçe Başkanı Ömer Doğan ile ekibi,MHP Başkale İlçe Başkanı Necdet Halitoğlu’na MEMUR -SEN Van İl Başkanı Mehmet Ali Uca ile yönetimine,CHP İl Kadın Kolları Başkanı Beyhan Aslan ve yönetimine, İYİ Parti İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Yeşilyurt’a CHP Edremit İlçe Başkanı Perihan Güney ve ekibine,MESK Van İl Başkanı Mehmet Şakir Gül ve yönetimine, Van Fotoğrafçılar Dernek Başkanı Tayfun Çiftçi’ye AHDE Vefa Dernek Başkanı Hamide Donmuş’a VEFA DER İl Başkanı Mithat Tan’a Başkale İlçe Elbak Dernek Başkanı Recep Ayhan ve yardımcısı Nazan Hali’ye İş İnsanı Turgay Atacan’a Hayrunisa Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Nurulhuda Bildirici ve ekibine, Kıymetliablam Ayten Dere’ye Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu Doğu Anadolu Bölge Başkanı Okan Kara İl Başkanı Burhan Gencer’e ilimizn önde gelen basın kuruluşlarımızdan Şehrivan Haber’e Van Hakimiyet Gazetesi’ne, Van Radikal.com’a Van Gazetesi’ne Yeni Doğu Gazetesi’ne, World Türk’e Van Sokak Haber’e Memleketim Van Gazetesi’ne,Gazete Van’a Vansiyaseti. Com’a diğer gazteci meslektaşlarıma canı gönülden şahsım, üyelerim ve yöetim kurulum adına şükranlarımı sunuyorum.
Biz birlikte çok güçlüyüz.Tüketici sorunlarını tümünü sizlerden aldığımız güçle çözeceğiz. “Daha Güzel Bir Van İçin” Hepinize bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.”

kaynak:sondakikavanhaber

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.